Arbana Osmani shëtit rrugëve me minifund të grisur

Në një foto të postuar në Instastory, moderatorja e famshme Arbana Osmani, shihet e veshur me një fund të shkurtër dhe me çizme të gjata të zeza.

Fundi i saj poashtu është i grisur dhe i’a shfaq asaj këmbët seksi, shkruan arbresh.info

Ai që e ka fotografuar në këtë gjendje Arbanën, është kolegu i saj Eni Popi.