Arbana Osmani super ‘sek*i’ me bikini, poston fotot nga pushimet në Itali

Picture of INA
INA

02/07/2024

Që Italia ka gjysmën e zemrës së Arbana Osmanit këtë e dimë të gjithë. Sërish moderatorja është “arratisur” drejt vendit fqinj ku dhe po shjon disa ditë të mira pushimi në Positano, një nga perlat e Italisë.

E sigurisht nuk kishin si të mungonin as fotot nga këto ditë pushimi të Arbanës, plot diell dhe ushqim të mirë.

Në llogarinë e saj në “Instagram” moderatorja është treguar mjaft “bujare” me ndjekësit dhe ka ndarë me ta çdo moment.

Por, ajo që na ka rënë në sy dhe vlen të komentohet është fiziku perfekt i saj. Pas lindjeve të vajzës, Zoit, Arbanën e kemi parë mjaft të kujdesshme me fizikun e saj dhe mund të themi me plot gojë që ia ka arritur pasi duket më super formë!

TË FUNDIT
20 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
23 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
23 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
23 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
1 ditë
Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

ME TE LEXUARA

23 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
23 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
20 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
23 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240713_111407

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

ada deda

Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV

dea

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

Screenshot_20240712_212002

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

Screenshot_20240712_212002

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

Robert Berisha robi

Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë, Robert Berisha ironi për çmimet në jug?

rike roci

Nuk ndalet Rike Roçi/ “Ngre” temperaturat me format e saj bombastike (FOTO)

INFO

NA NDIQ