Arbana Osmani tregon vendet që ka bërë operacione plastike

INA
INA

23/02/2024

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është mjaftë aktive në mediat sociale.

Në lidhje me operacionet plastike Arbana ka treguar eksperiencën e saj me ndjekësit.

Ajo theksoj se para dy viteve ka bërë për herë të parë operacione plastike, në fillim të ‘Big Brother VIP Albania 1’.

Andaj shprehet se “Para dasmës kamë bërë mbushje tek balli dhe poshtë syve”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ