Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

INA
INA

28/02/2024

Gjatë një postimi të bërë mbrëmjen e djeshme, Dea Mishel është shprehur se e shikon Big Brother VIP 3 vetëm prej Ledion Liços.

“Unë e ndjek Big-un sivjet për Ledionin. Po e ndiqni Big-un? Për kë? Për Ledionin?”, shkruan Dea teksa poston foton e Ledionit.

Madje në një tjetër postim, ku një person e ka quajtur ‘lajkatare’ Dea e mohon dhe shprehet se s’ka turp të pranojë diçka që i pëlqen! Nuk dihet nëse, ky është një thumb për ish-prezantuesen Arbana Osmani apo për banorët e Big Brother VIP 3.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ