Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

INA
INA

29/02/2024

Në një nga spektaklet e kaluara të BBV3, një deklaratë e Ledion Licos u morr si një ‘thumb’ ndaj moderatores Arbana Osmani.

Gjatë mbrëmjes, pasi ish-banorja Meri Shehu e komplimentoj Ledionin, ky i fundit iu përgjigj duke i thënë se është vetë formati i Big Brother që të jep mundësinë të ngrihesh në piedestal, e nësë ikën nga ai, “të merr për poshtë”.

Kjo dukej si një ‘thumb’ ndaj Arbana Osmanit, por së fundmi ka ardhur një reagim edhe nga ajo. Moderatorja ka publikuar në InstaStory shitjen të vetëm një produkti brenda një dite, gjë që duket se ka zgjedhur që fjalëve të Ledionit “Të merr për poshtë” ti përgjigjet vetëm më këtë foto.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

jetmiri egla

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

erjola egla

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni (FOTO)

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ