Arbenita Ismajli në një lidhje të re? Detaji që e nxjerr “zbuluar” modelen

Picture of ina-online
ina-online

06/07/2024

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli është surprizuar me një tufë më lule të cilën ajo e ka postuar në rrjetin e saj Instagram.

Modelja shfaqet me pushime bashkë me vajzën por nuk dihet akoma se kush po i shoqëron.

Arbenita ka postuar buqetën me lule pa zbuluar asnjë detaj duke ngjallur dyshime se ajo mund të ketë nisur një lidhje të re.

Kujtojmë që Arbenita ka qënë në një romancë dashurie me reperin Fero por lidhja e tyre mori fund muaj më parë. Shkak u bë dhuna fizike dhe psikologjike që reperi ushtronte ndaj modeles. Ish çifti kanë edhe një vajzë të quajtur Nina.

TË FUNDIT
6 orë
“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!
6 orë
Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)
6 orë
Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi
7 orë
Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…
1 ditë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...

ME TE LEXUARA

1 ditë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
1 ditë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
1 ditë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin
1 ditë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...
7 orë
Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…

LEXO MË SHUMË

Olta

“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!

motrat kabashi arta dhe ana

Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)

luiz ejlli

Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi

julian deda erjola lediona

Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…

Egla Big brother

Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova…

bigbrother

Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

klevisa

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

julian deda

Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!

BEBE Rexha

Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

INFO

NA NDIQ