Arbër Ademi: VLEN po e kryen detyrën e argatit siç duhet

Picture of INA
INA

28/06/2024

Arbër Ademi nga BDI ka reaguar ndaj deklaratës së ministrit të Transformimit Digjital në lidhje me mekanizmit e balancuesit, transmeton TV21.

“Lista e dytë e VMRO-s e quajtur VLEN, po e kryen detyrën e argatit siç duhet. Askush s’po pyet për nënçmim e tyre, është zgjedhja e tyre – ama nënçmimin e një kombi të tërë s’mund ta bejë as padroni i tyre, e lëre më argatët!

Qeveria monoetnike po zhbën Marrëveshjen e Ohrit, zbret përfaqësimin e drejtë nga 29.5% në 25%”, shkruan në Facebook Arbër Ademi.

TË FUNDIT
10 minuta
Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare
13 minuta
Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!
17 minuta
Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë
19 minuta
Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni
20 minuta
Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

ME TE LEXUARA

1 ditë
Biblioteka Kombëtare e Kosovës vjen me Ekspozitë në kuadër të Verës Kulturore në Tetovë
4 orë
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
1 ditë
Qeveria e re publikon rrogat e kryeministrit dhe ministrave
19 minuta
Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni
16 orë
Mickoski sqaron se kush ja pagoi harxhimet djalit dhe pse udhëtoi me kushte klasi biznesi drejt SHBA-ve
1 ditë
Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë
4 orë
Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal
24 orë
Takim i Durmishit me ambasadoren gjermane Dreksler: Gjermania është partneri ynë më i madh tregtar dhe mbështetës në reforma, siç dëshmohet nga Procesi i Berlinit

LEXO MË SHUMË

63966BD2-B758-4ED5-9370-0599EA2B88F0

Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare

policia

Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!

stadiumi tetoves

Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë

blerim bexheti

Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni

moti shiu

Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

arben taravari

Taravari – Melsom: Thellimi i bashkëpunimit në shëndetësi

bilall kasami asim izairi

Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!

bia-serbe

Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut

kredite denar

Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë

INFO

NA NDIQ