Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

INA
INA

28/02/2024

Marrëdhënia mes Meritonit dhe Ilnisës, e cila ka pësuar lëkundje ditëve të fundit në Big Brother VIP, është komentuar nga opinionistët.

Arbër Hajdari tha se Meritoni po flirton me Sarën dhe po e shfrytëzon këtë situata për të aktivizuar një plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën.

“Është kaluar caku në dy momente. Nuk e besoj Meritonin në lidhje me Sarën më është dikur si flirt. Nuk është e vërtetë ajo që thotë Ilnisa që secili e kemi bërë lojën për hesapin e vet. Meritoni ka bërë dhe debate me ta. Meritoni ka aktivizuar një plan B për të dalë nga marrëdhënia me Ilnisën. Flirti ishte jashtë normalitetit dhe funksionit që ka lidhja. Po ta donte nuk do e thoshte un nuk e kam grua. Nuk më pëlqeu kur banorët shtynin Sarën që Meritoni i hodhi sytë, ishte përpjekje për ta futur mes këtij çifti. Kam parë xhelozinë e Ilnsiës, Meritoni nuk e ka bindur. Ajo do i hidhet vajzave që e shtynë Sarën drejt kësaj marrëdhënie”-tha Arbër Hajdari.

Ori mendon se edhe Ilnisa e ka një skenar për Meritonin.
“Më bën përshtypje fakti që Ilnisa vetëm kur debaton apo diskuton me Meritonin më duket si qenie njerëzore nuk shan nuk agravon në ligësinë që e sjell në debate me të tjerët. Më duket se po e shfrytëzon këtë lojë të kujdesur, në një moment ta godasë. Edhe Ilnisa mund të ketë të njëjtin skenar me Meritonin” tha Ori Nebiaj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ