Arbër Hajdari tregon 3 konkurrentët më të fortë nga tre edicionet e Big Brother Vip Albania

Picture of ina-online
ina-online

01/06/2024

Opinionisti Arbër Hajdari ka komentuar lojëtarët e të tre edicioneve të Big Brother.

Lidhur me lojën që ata kanë bërë dhe strategjitë e tyre Arbër Hajdari ka veçuar Ilir Shaqirin, Donald Veshajn dhe Luiz Ejllin. Për këtë të fundit, ai u shpreh se është e vështirë që një tjetër lojtar ta konkurrojë lojën e tij.

“Për mua ka qenë Iliri, Donaldi dhe Luiz Ejlli pa dyshim. Këta të tre sepse në “Big 1”, Iliri që në nisje të programit filloi të krijonte një ekip, dhe Donaldi që duhej të luftonte të gjitha këto aleanca që Iliri kishte bërë.

Ndërsa Luizi ndryshoi rregullat me lojën që bëri. Një djalë intuitiv me qëllime të qarta. Flinte pak, ishte atje ku ishte debati dhe dinte të bëhej pjesë. Kishte dhe fjalë që nuk duhej t’i thonte, por i balanconte me batutat, këngët. Është vështirë që të dalë një lojtar tjetër që mund të konkurrojë lojën e tij”, ka thënë Arbër Hajdari në emisionin “Cherry on top” në Top Channel.

TË FUNDIT
4 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
4 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
4 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
5 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
5 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

ME TE LEXUARA

5 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
5 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
4 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
4 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
4 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
1 ditë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...

LEXO MË SHUMË

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luiz-dhe-ryan

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?

heidi

Heidi publikon momentin intim me Romeon

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

INFO

NA NDIQ