Ardian Krasniqi: Edhe unë kërkova që Ali Ahmeti mos ta vizitojë varrin e vëllait tim, dëshmorit Visar Krasniqi

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/05/2023

Shkruan: Ardian Krasniqi, ish ushtar i UÇK-së

https://www.facebook.com/100062770606833/posts/pfbid02fFdzt1WFHnQFCnL5U252xoyzGnNrxR9uWDwTwMGUGUvaWWaEetx6cdRFSyB24dZyl/?mibextid=cr9u03

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bota ruse harta

Ushtarët rus në Ukrainë bëjnë fotografi me një hartë që tregon edhe Ballkanin

Screenshot_2024-02-29-20-47-04-453_com.facebook.katana-edit

Dr. Ilir Vela i bashkangjitet Aleancës për Shqiptarët

tv-media-radiodifuzion

Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

zgjedhje maqedoni

Partitë për zgjedhje do të reklamohen në 249 portale, 37 televizione dhe 35 radio

asdren shkupi besa

Kasami prezanton aderimin e radhës në BESA

instituti-arben-xhaferi

(VIDEO) Instituti “Arben Xhaferi” instalon barometrin e përfaqësimit të drejtë

spitali - Gaza

Masakër në Gaza, forcat izraelite vrasin mbi 100 palestinezë që prisnin ndihmat humanitare

shaip kamberi vucic

Kamberi publikon listën e kërkesave që ia dorëzoi Vuçiqit

ahmeti zaev kovacevski

BDI a e mashtroi LSDM-në për “Frontin Europian”? (VIDEO)

INFO

NA NDIQ