Argita Malltezi i bashkohet protestës

INA
INA

21/12/2023

Argita Malltezi vajza e Sali Berishës i është bashkuar protestës së opozitës pak minuta pasi ajo kishte filluar.

Vajza e ish-kryeministrit Berisha, e cila ka mbajtur përgjithësisht një profil politik në hije është shfaqur publikisht e përfshirë politikisht në Kuvendin e Rithemelimit ku ajo mbajti një fjalim para mbështetësve të së djathtës.

Kujotojmë, se brenda Kuvnedit kani nisur tensionet.

Derisa, jashtë po qëndrojnë protestuesit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

rama shkup

Rama nga Elbasani: Në zgjedhjet e 2025, fitore më e madhe

shpetim idrizi

Idrizi: Ka biznesmenë që mburren se fituan 300 mln euro në Shqipërinë e varfër

komuniteti mysliman në shqipëri

Sot zgjedhjet për kreun e Komunitetit Mysliman shqiptar, ja kush janë 3 kandidatët! (FOTO)

berisha rama meta

Sondazhi: Cili nga politikanët është më i ndershëm? Rama, Berisha, Basha apo Meta!

pasaporta shqiptare

Hiqen vizat mes Shqipërisë dhe Azerbajxhanit

bajraktar-dron

Dronët Bayraktar mbërrijnë në Shqipëri

Albin Kurti Shkup

Kurti merr pjesë vetëm virtualisht në Samitin e Tiranës

vjosa Osmani

Osmani: Momenti i njohjes së Kosovës do të vjen së bashku me fitoren e Ukrainës

Rama Zelenski

A do bisedoni me Zelenskyn për njohjen e Kosovës? Përgjigjet kryeministri Rama

INFO

NA NDIQ