Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

Picture of INA
INA

21/05/2024

Argjira Spanca ka qenë një ditë më parë në një lidhje direkte me “Procesin Sportiv”, ku ka njoftuar për nisjen e rubrikës “She’s on top” në “E Diell”.

Moderatorja e njohur ndodhet me vajzat që janë pretendente për modele në një vilë në Gjirin e Lalzit të cilat po përgatiten për puntatën e parë. Një moment doli edhe Katerina, fituesja e vjetshme e “She’s on Top” e cila e përshëndeti Ed Manushin.

Ky i fundit e pyet se kush do e fitojë “Big Brother VIP3” sipas saj dhe Katerina përgjigjet Egla. Por Manushi nuk ngurroi të përmendte as Gracianon Taganin për të kuptuar se çfarë po ndodh mes Argjirës dhe balerinit, pasi u përfolën për një ndarje.

Pjesë nga biseda:

Ed Manushi: Për kë do votosh në Big Brother?

Katerina: Për Eglën.

Ed Manushi: Ore mu dëgjua si Gracianio. Thuaji që ka dalë Graciano.

Argjira: Dëgjo, gocat janë familjarizuar pak me Gracianon këtu në mbrapa skena kështu që e kanë bërë si të vetin. Kështu le të flasim vetëm për ata që janë larg për momentin.

Ed Manushi: Stop, stop! Graciano është aty me ty?

Argjira: Uaa e thashë? Po Graciano është këtu me mua.

TË FUNDIT
23 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
23 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ