Arian Agushi ka dy fjalë për Gani Gërmin “Mos lsho pe bablok…”

INA
INA

09/01/2024

Në “Prime-n” e mbajtur natën e mbrëmshme Visar Dermaku i njohur me nofkën si Gani Gërmia ka kërkuar të dalë nga shtëpia.

Arsyeja e kësaj kërkese ishte pasi sipas tij është i zhgënjyer.

Ai do të qëndroj në ‘Secret Room’ për 24 orë dhe do të marr vendimin përfundimtar.

Mirëpo, në rrjetet sociale ai po merr përkrahje të madhe nga fansat e tij por edhe nga fytyrat publike.

Ishte këngëtari Gold Ag ai i cili ndau disa foto të Ganisë mbrëmë duke i thënë që mos të dorëzohet.

“Mos lsho pe bablok, çmontomi” shkroi ai.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ZHAKU

Zhaku: Edhe Hitlerin e deshën si Luizin (Video)

Screenshot_2024-02-28-13-20-42-058_com.facebook.katana-edit

Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

Luizi Kiara

Luizi vjen me një performancë të mahnitshme për dy princeshat (Video)

ilnisa meritoni

Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

INFO

NA NDIQ