Arjan Konomi: Pse Luizi nuk ka përmendur emrin e Kiarës në këngë? Ka menduar ndarjen!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

31 Mars, 2023

Opinionisti Arjan Konomi e sheh me dyshim këngën “Me ty” të Luiz Ejllit dedikuar Kiarës, pasi në tekst nuk është përmendur emri i moderatores.

I ftuar në “Më lër të flas”, Konomi tha se i ka bërë përshtypje që një këngë dedikuar të dashurës, nuk përmend emrin e saj dhe mbase këngëtari ka menduar ndarjen.

Me nota humori, Arjani solli në vëmendje konkurrentin e ‘Përputhen’, Mevlanin, i cili pas ndarjes fshiu këngën në Youtube ku kishte përmendur emrin e vajzës që donte.

“Më bëri përshtypje se e dëgjova me vëmendje kur doli kënga. Mund të ketë vërejtje por kuptohet si është regjistruar e realizuar, nuk janë kushtet optimale. Por prisja një këngë kushtuar dashurisë dhe të dashurës nuk përmendte emrin e Kiarës. Mendova mos e shikon si të mundshme një ndarje të afërt sapo të dalë, pastaj si Mevlani që iu desh ta fshinte pastaj nga Youtube. Ai e do, por për një arsye apo një tjetër nuk ka nevojë ta fshijë nga Youtubve edhe nëse ndahen dhe kënga mbetet”- tha opinionisti Arjan Konomi.

Luizi i ka dedikuar një këngë Kiarës, e cila titullohet “Me ty”, ku me ndihmën e produksionit të “BBV2” dhe producentit Elgit Doda kjo këngë u realizua shumë shpejt madje dhe është publikuar në platformën You Tube dhe kudo në rrjete sociale. Kënga u pëlqye shumë nga të gjithë dhe më tani “Me ty” ka kaluar 11 milionë klikime në You Tube.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-06-21-32-16-232-edit_com.zhiliaoapp.musically

Nëna Fetije përlotet për Luizin, e fton në shtëpi (video)

Screenshot_2023-06-06-19-54-07-461-edit_com.instagram.android

Luizi poston vajzën e re, duke e kënduar këngën e tij të re (video)

kiara-foto

Kiara lajmërohet nga Stambolli. S’është Luizi, ja kush e shoqëron

tito

”Kepi i VIP-ave”, Kiara shkon në Turqi, zbulon detaje

Luizi dhe Kiara

Më në fund!Luizi dhe Kiara nisin muajin e mjaltit

monika lubonja

Gjysmë të zhveshur, VIDEO e Monika Lubonjës dhe Gent Hazizit nga dhoma e hotelit

kiara

Do të habiteni me këtë paraqitje të Kiara Titos (Foto)

jori-luizi

Jori rikthehet në ekran, ja në cilin emision do e shohim

Lori-Korab-696x436

Korab Shaqiri dhe Lori publikojnë këngën e re “Dashni ku je”

INFO

NA NDIQ