Arjanit Hoxha: Kryetari Kasami e ka legjitimitetin e plotë për të qenë në krye të BESËS

Iliria News Agency
Iliria News Agency

31/01/2022

Duke komentuar situatën e Aleancës për Shqiptarët, në emisionin Click Plus në TV21, sekretari gjeneral i Lëvizjes BESA Arjanit Hoxha tha se për të është e rëndësishme që ASH të jetë konzistente dhe sa më e fuqishme.

Në pyetjen se kush duhet tl jetë në krye të Besës, Hoxha tha se Bilall Kasami e ka legjitimitetin e plotë për të qenë në krye të partisë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari uron Kosovën për votimin në Asamblenë e KiE: Gjithmonë me Kosovën tonë

qeveria-750x430

Qeveria vendosi: 24 prilli dhe 8 maji ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Ali Ahmeti tubim

Ahmeti: “Ju thash, ma jepni shpatën dhe ju më besuat e unë nuk ju zhgënjeva”

Protesta_Mjeket

Qeveria mori vendim për specializantët

06eb15d2-4c29-4428-829f-782a34419ce7

Kasami nga Dibra: Do të investojmë në zhvillimin e vendit, do të mbështesim rininë dhe kthimin e mërgatës

FB_IMG_1713299161129

Taravari: Na tronditi lajmi për vdekjen e mërgimtarit tonë Taip Fidani në Sarajevë

Afrim Gashi

Gashi nga Dibra: BDI ka zgjedhur ta shajë Rusinë, për t’i ikur kritikës për hajninë

bajram begaj

Presidenti Begaj përshëndet miratimin nga Asambleja Parlamentare e Këshillit të Europës të rekomandimit për anëtarësimin e Kosovës në KiE

IMG_1166

Deputetja e Turqisë në KiE: Jam me prejardhje nga Kosova, e mbështes me zemër

INFO

NA NDIQ