Arjanit Hoxha me “bashkëmendimtarët” e tij, çka po planifikojnë?

ina-online
ina-online

25/07/2023

Pasi Bastri Bajrami iu bashkëngjit në rrugëtimin e tij të kundërt me atë të liderit të Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha ka mbledhur sot edhe bashkëmendimtarë të tjerë, transmeton TV21.

Por, pavarësisht se janë me dhjetëra persona që ndajnë të njëjtin mendim, sërish nuk bëhet e ditur se si do të veprojnë.

“Koordinim me bashkë mendimtarët. Vazhdojmë bashkë në sfidat dhe rrugën e re!”, shkroi Hoxha.

Kujtojmë se gjatë ditës së djeshme, Hoxha dhe Bajrami i cili gëzon mandat prej deputetit, kanë bërë të ditur se nuk pajtohen me politikën e të ashtuquajturit bllok opozitar, pasi dje lideri i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami është ulur në një tryezë me Afrim Gashin e Alternativës dhe Izet Mexhitin e Lëvizjes së re politike për t’u koordinuar për krijimin e bllokut opozitar./TV21

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Spitali_tetove-780x470-2

Ndalohet një punonjëse në Spitalin e Tetovës, ka inçizuar pacientë në mënyrë të paautorizuar

fatmir-besimi2

Besimi: Përmbushja e marrëveshjes për kryeministër shqiptar është investim në një të ardhme të përbashkët

Fatmir Besimi

A do të bëhet edhe kryeministër, ja çka thotë Besimi?

komisioni-antikorrupsion

Është përzgjedhur përbërja e Komisionit Antikorrupsion, pritet votimi në Kuvend

vangjel

Aksidenti i rëndë në Tetovë, humb jetën vajza e ish-deputetit

Bilall Kasami

Patundshmëri në emër të prindërve dhe ar në emër të bashkëshortes – kjo është pasuria e Bilall Kasamit

Blinken

Sekretari amerikan Blinken pasdite vjen në Shkup

Biljana-Ivanovska-780x439-1

Ivanovska: Më shqetëson fakti që shumë persona eksponentë politikë duan të jenë anëtarë të Komisionit për Antikorrupsion

lavrov

Çfarë ndodhi në Samitin e OSBE-së në Shkup, si ardhja e Lavrov shkaktoi përçarje

INFO

NA NDIQ