Arjanit Hoxha tregon fuqinë politike: Prapa meje janë rreshtuar 9 nga 18 degët e Lëvizjes Besa

INA
INA

31/07/2023

Arjanit Hoxha në “Summer Click” në TV21 tha se betejën e tij politike nuk dëshiron ta bëjë kundër Lëvizjes Besa. Hoxha tha se prapa tij janë rreshtuar 9 nga 18 degë të Lëvizjes Besa.

“Në këtë rrugëtim janë mbi 9 degë me struktura komplete të rreshtuara”, tha Hoxha.

Gazetari: Sa ka komplet Lëvizja Besa?

“Më duket 18, nëse nuk gaboj”, deklaroi Hoxha.

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/683493340262507/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

lumir ldk gazetaret

LDK zgjedh Kryesinë e re, këta janë emrat e nënkryetarëve dhe anëtarëve

shkolla-nxenes-780x439-1

Zgjidhet problemi me nxënësit shqiptarë në Çashkë të Velesit, filloristët ndjekin mësimin në shqip

stoilkovski

Stoilkovski lë në pikëpyetje pjesëmarjen e VMRO në Qeverinë teknike

Xheladin-Murati-780x470-1-696x419

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

kkk

Spitali Klinik i Tetovës pranon donacion mbi 1 milion euro nga kompania Ecolog (VIDEO)

pazar-treg-shkup-1

Masat anti-krizë, masa populiste për vota në zgjedhje

xhelo

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

INFO

NA NDIQ