Armaldo Kllogjeri: Ja përse nuk i dhashë dorën Luizit kur u eliminova

Iliria News Agency
Iliria News Agency

2 Maj, 2023

Armaldo Kllogjeri, një nga ish-banorët më të komentuar të “Big Brother”, ka treguar në “Wake Up” arsyen pse nuk ia dha dorën Luizit, kur doli nga shtëpia.

Ai shprehet i zhgënjyer sepse Luizi e ka goditur fort në lojë dhe i është dukur si thikë pas shpine, gjesti që ai bëri për ta nxjerrë në nominim.

Armaldo Kllogjeri: Unë dorën nuk ia kam dhënë atij sepse…

Enxhi Nasufi: Mos u mërzite për situatën e banjës apo jo?

Armaldo Kllogjeri: Jo, nuk ia kam dhënë sepse nuk doja që dalja ime nga shtëpia, të ishte një dalje si të gjitha të tjerat. Por edhe për atë vendosmëri që ai tregoi për të më nxjerrë mua nga shtëpia dhe për t’i thënë: Shiko ti më nominove një herë me kutinë e Padorës, unë e kalova atë situatë të vështirë, por herën e dytë nëse t’i më nominon në këtë mënyrë që ti do dhe ke ndërtuar dhe ke dëshirë të më heqësh nga shtëpia, atëherë është thikë pas shpine, sepse unë nuk të kam bërë dhe të kam dëmtuar kaq rëndë në lojë. Unë kam qenë i vetmi që e kam mbrojtur Luizin në disa situata të rënda.

E para është situata kur ai shfaqi atë sëmundjen problematike që i kam qëndruar shumë afër. Në marrëdhënie me Kiarën, që unë kam qenë personi që e kam mbështetur dhe kam krijuar lidhjen e tyre. E kam mbështetur edhe në një debat që ka pasur me Oltën.”- tha ai.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

kristi-aliaj

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Jori-delli

E papritur\ Rusia e bllokon banoren e BBVA 2

mema

“Nuk jam serbe!”/ Pse deklarata e fundit e Dojna Memës ndezi rrjetin?

xhuli

Xhuli Nura – protagoniste në klipin e ri të Arta Bajramit

INFO

NA NDIQ