Armaldo koncert në Shkodër, publiku i Luizit i bën të papriturën (VIDEO)

Picture of INA
INA

22/09/2023

Dy ish-miqtë e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe Armaldo Kllogjeri, i prishën marrëdhëniet e tyre që brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Madje, ata s’kanë bërë “paqe” as pasi dolën nga shtëpia dhe loja përfundoi.

Megjithatë, Armaldo nuk i ka thënë “Jo” një oferte që ka marrë nga qyteti i Shkodrës, për të kënduar. Mirëpo, ai ka shkuar në vendin e Luizit dhe njerëzit kanë dashur t’ia vendosin edhe njëherë në dukje këtë detaj.
Ndaj, teksa ai këndonte gjatë koncertit, të pranishmit kanë thirrur emrin e fituesit të “BBV 2”.

Armaldo e ka marrë me sportivitet situatën, duke i drejtuar mikrofonin e tij, e duke i kërkuar të thërrasin më fort.

https://vm.tiktok.com/ZMjDunWUd/

TË FUNDIT
19 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
1 ditë
Luizi publikon këngën e re (video)
1 ditë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
2 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
2 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)

ME TE LEXUARA

19 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

LEXO MË SHUMË

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ