Armaldo tregon se kush do ta fitoj Bigbrother-in

Iliria News Agency
Iliria News Agency

7 Prill, 2023

Armaldo Kllogjeri ishte një nga personazhet që ka spikatur më tepër në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

I ftuar në “Shqipëria Live”, Maestro tregon se si ka shkuar jeta e tij pas daljes nga shtëpia, por edhe për dinamikat në BB.

“Mendoj se do ta fitojë Luizi. Ndërsa për vajzat nuk mund të them se kanë bërë lojë të fuqishme, përveç Oltës. Kiara dhe Dea kanë pak a shumë të njëjtin karakter, njëra prej të dyjave nëse se fiton Luizi”, tha Armaldo.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

Dina Abdulaziz

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ