Armatimi i gjetur në manastirin e Banjskës: Shikoni sasinë e madhe të municionit/VIDEO

Picture of ina-online
ina-online

25/09/2023

Një portal i njohur si Gazeta Neutral, ka publikuar një video mbi 3 minutëshe, arsenalin e armëve që është gjetur në veriun e Kosovës, të cilin e kishin në posedim grupi terrorist prej 30 vetash.

Ky portal, shkruan se ky është municioni që Policia e Kosovës ka gjetur në manastir.

Tre sulmues mbetën të vrarë në operacionin e sotëm në Banjskë, ndërsa u arrestuan gjashtë persona – dy prej tyre sulmues dhe katër të tjerë që e mbështetën sulmin me radio-lidhje, bëri të ditur ministri i Brendshëm i Kosovës, Xhelal Sveçla.

TË FUNDIT
3 orë
Një shpërthim i fuqishëm pranë liqenit të Ujmanit
3 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
3 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
4 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët
7 orë
Kush mund ta zëvendësoj Bajdenin, 5 kandidatë në lojë, Harris më e preferuara

ME TE LEXUARA

1 ditë
Zelensky uron Trumpin për nominimin, pajtohen për “takim personal”
3 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
1 ditë
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
3 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
1 ditë
Haxhiu s’i beson Serbisë se është vrarë Faton Hajrizi, e dënon vrasjen e policit në Lloznicë
3 orë
Një shpërthim i fuqishëm pranë liqenit të Ujmanit

LEXO MË SHUMË

ujmani

Një shpërthim i fuqishëm pranë liqenit të Ujmanit

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

Kamala Harris 2

Kush mund ta zëvendësoj Bajdenin, 5 kandidatë në lojë, Harris më e preferuara

kufi tabanoc

LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona

policia

MPB me apel: Kujdes nga mashtruesit që ju lajmërojnë në telefon dhe luajnë rolin e policëve

IMG_4571

Vrasje e trefishtë në Memaliaj në Shqipëri

arianit koci

Koci: Jam i gatshëm të shkoj në Serbi, nëse më autorizon familja e Faton Hajrizit dhe shteti

INFO

NA NDIQ