Arrestohen dy persona në Tetovë, i vodhën makinën një mërgimtari

Picture of INA
INA

18/08/2023

Dje (17 gusht) në ora 15:00 dhe 19:30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë kanë ndaluar A.A (29) dhe N.M.(30) nga Tetova.

Përkatësisht, A.A një ditë më parë është denoncuar nga 33-vjeçari Z.H.

Ai është nga një fshat i Tetovës se i ka marrë veturën e tij tip “BMW” me targa gjermane.

“Automjeti është gjetur, derisa drejtohej nga N.M. dhe iu kthye pronarit, ndërsa A.A. është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen e plotë dhe dokumentimin e rastit”, thonë nga MPB.

TË FUNDIT
4 minuta
Apasievi kundër Arben Fetait për zëvendëskryeministër i Qeverisë
6 minuta
Mickoski: Krenar Lloga kuadrot për drejtësi i kërkonte në Zajaz
1 orë
I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët
1 orë
Osmani: Gjithçka për shqiptarët duhet të kaloj përmes Frontit
2 orë
Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar

ME TE LEXUARA

1 ditë
Ageler: Siguria energjetike dhe energjia e gjelbër janë prioritete që duhet t’i tejkalojnë politikat partiake
8 orë
Mot me diell dhe shumë i nxehtë dhe vranësira të vogla
1 ditë
Geer: RMV-ja duhet të harmonizojë legjislacionin me standardet e BE-së
6 orë
Siljanovska Davkova takoi presidentin gjerman Frank-Walter Steinmeier
22 orë
Shkup, kamerat e reja për shkeljet në komunikacion ende jo funksionale
2 orë
Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera
1 ditë
E TMERRSHME! Arsimtari rrahu nxënësin në një shkollë të Bogovinës! Publikohet momenti i dhunës
8 orë
Vazhdon vizita e presidentes Siljanovska- Davkova në Berlin në Konferencën për rindërtimin e Ukrainës
1 ditë
Në ditët e fundit të Qeverisë aktuale, Lloga propozon ligj për Këshillin Gjyqësor

LEXO MË SHUMË

IMG_2930

Apasievi kundër Arben Fetait për zëvendëskryeministër i Qeverisë

mickoski hristijan

Mickoski: Krenar Lloga kuadrot për drejtësi i kërkonte në Zajaz

shkolle klase

I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët

Bujar Osmani

Osmani: Gjithçka për shqiptarët duhet të kaloj përmes Frontit

Mickoski

Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar

william walker uoker kurti

Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera

IMG_2927

Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë

rifat1

Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari

vlen gashi kasami mexhiti taravari

Brenda VLEN-it arrihet kompromisi për resorët, MEPSO i kalon LD-së së Izet Mexhitit

INFO

NA NDIQ