Arrestohen dy persona nga Gostivari, akuzohen për dhunë fizike ndaj një femre

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20/02/2023

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria dy persona të cilët janë denoncuar nga një 27 vjeçare për dhunë fizike në një lokal.

“Mbrëmë (20-shkurt) rreth orës 03:00 në rrugën e “Ilindenit” në Gostivar, pjesëtarët e policisë të SPB Tetovë – DPB Gostivar kanë privuar nga liria personat D.I. (27) dhe F.I. (22) nga Gostivari, të cilët paraprakisht kanë qenë denoncuar nga 27-vjeçarja K.Gj. nga një fshat i rrethit të Gostivar se e kanë sulmuar fizikisht në një lokal në këtë rrugë. Të dy janë ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen e plotë dhe dokumentimin e rastit”, thuhert në njoftimin e SPB-Tetovë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shkolla shqipe zvicer

Rreth 10 milionë euro të prindërve harxhohen për uniforma, fotografi dhe ushqime

lsm-sindikata780x439-1

LSM: Është e turpshme që në shekullin e 21-të të lutemi për pagë, ditët në vijim do të radikalizojmë protestën

open-balkan

A do të ndodh tërheqja nga Ballkani i Hapur, Osmani e paralajmëron

fatos-rushiti

BDI-së në sfond i buzëqesh opozita

BESIMI

Nënshkruhet Kodi për Zgjedhje Korrekte dhe Demokratike

hoxha555

Shaqiri: Komandat i përgjithshëm i UÇK-së për Maqedoni ka qenë Emrush Xhemajli, jo Ali Ahmeti

664140-6zyFR0KYUH

Kurti: Serbia e ka problem faktin që ekzistojmë si popull dhe si shtet

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Nga nesër rrjedh afati i fushatës parazgjedhore për zgjedhjet parlamentare

Peter Stano

BE: Serbia shkeli marrëveshjen, të lejojë menjëherë lëvizjen e lirë

INFO

NA NDIQ