Arrestohen dy persona për marihuanë në Odër

Picture of INA
INA

03/10/2023

Zyrtarët e policisë të SPB- Tetovë dje (02- tetor) rreth orës 23:55 në Odri të Tetovës, kanë privuar nga liria personat R.R. (73) nga Tetova dhe A.A. (19) nga Liseci i Tetovës, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre është gjetë dhe konfiskuar marihuanë, të cilën A.A. ishte përpjekur që ta hedhte. Të dy janë mbajtë në Stacionin Policor të Tetovës për pastrim të plotë dhe dokumentim të çështjes.Ts

TË FUNDIT
27 minuta
Pluhuri i shkretëtirës së Saharasë do të prekë Maqedoninë e Veriut sot dhe nesër
34 minuta
Bexheti: Asnjëherë nuk kemi ikur nga zgjedhjet
1 orë
“Kjo është pafytyrësi” – Qytetarët të revoltuar me regjimin e posaçëm të komunikacionit në Shkup
1 orë
MASH: Është përgatitur ditari i ri elektronik, do të përdoret pasi të kalojë fazën e testimit
1 orë
Ndalohet një shtetas turk në “Deve Bair”, kapet me dokumente të falsifikuara

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Kjo ndryshoi jetën time” – ushtari i KFOR-it kujton momentin e hyrjes në Kosovë 25 vite më parë
7 orë
Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrime Evropiane
1 ditë
Arrestohet në Dubai shqiptari i shumëkërkuar
4 orë
Ambasadori amerikan në Beograd: Njohja e Kosovës s’do të jetë kusht për hyrjen e Serbisë në BE
24 orë
I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët

LEXO MË SHUMË

ere pluhuri

Pluhuri i shkretëtirës së Saharasë do të prekë Maqedoninë e Veriut sot dhe nesër

blerim bexheti

Bexheti: Asnjëherë nuk kemi ikur nga zgjedhjet

shkupi komunikacion

“Kjo është pafytyrësi” – Qytetarët të revoltuar me regjimin e posaçëm të komunikacionit në Shkup

Ministria-Arsimit

MASH: Është përgatitur ditari i ri elektronik, do të përdoret pasi të kalojë fazën e testimit

policia-714x420

Ndalohet një shtetas turk në “Deve Bair”, kapet me dokumente të falsifikuara

IMG_2950

Tani mjekësinë mund ta kryeni edhe në universitetin e njohur si i Ramiz Merkos, lejen ia ka dhënë ministri në ikje i BDI-së

shkolla-nxenes-780x439-1

Në Kumanovë në maj janë regjistruar mbi 900 nxënës në klasën e parë

begaj gashi

Begaj takohet me Afrim Gashin: Rrugën e bashkëpunimit tonë nga dy korsi do ta bëjmë me katër të tilla

kurban dashi

Festa e Kurban Bajramit, ditë jo pune për besimtarët myslimanë

INFO

NA NDIQ