Arrestohen në Veles shtatë shpërndarës të drogës

ina-online
ina-online

09/03/2024

MPB bën me dije se dje nga ana e punonjësve policorë të Departamentit për Trafikim të Paligjshëm të Drogave dhe Armëve në SPB-Veles janë ndaluar K.G.(22), LB.(19), V.M.(31), L.V.(37), M.G.(29). ), I.V.(32) dhe L.O.(25) të gjithë nga Velesi për shkak se u janë gjetur lëndë narkotike: hashash, marihuanë, lëndë pluhuri e bardhë si dhe gjësende tjera.

Është njoftuar prokurori publik dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë parashtresa përkatëse.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

INFO

NA NDIQ