Arrestohen tre persona nga Tetova, kjo është arsyeja

Picture of INA
INA

31/10/2023

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme zyrtarët policorë kanë privuar nga liria 3 persona nga Tetova. Sipas SPB-Tetovë gjatë kontrollit tek personat në fjalë është gjetur dhe konfiskuar një sasi e drogës (kokainë).

“Efektivët e policisë të SPB-Tetovë, dje (30-tetor) rreth orës 20:45, në rrugën “Dimo Gavrovski” në Tetovë, kanë privuar nga liria personat J.O. (30) M.R.(30) dhe H.A.(39), të tre nga Tetova, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tij është gjetur dhe konfiskuar kokainë. Ata janë ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes, pas së cilës do të përgatiten parashtresat e përkatëse”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

TË FUNDIT
42 minuta
Mitko Çavkov del nga burgu!?
43 minuta
Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor
2 orë
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
2 orë
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive
2 orë
Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

ME TE LEXUARA

9 orë
Demokratët të ndarë për kandidatin për president pas largimit të Biden, kush do t’i prijë garës?!
1 ditë
Nga 30 zjarre të hapura, 9 vatra janë ende aktive
3 orë
Taravari: Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje të pagave në shëndetësi
1 ditë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
42 minuta
Mitko Çavkov del nga burgu!?

LEXO MË SHUMË

mitko

Mitko Çavkov del nga burgu!?

venko filipce

Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

Mickoski Mexhiti

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

plazh bregdeti shqiptar

Vdes një person në plazhin e Durrësit

sedat-750x430-1

Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji

INFO

NA NDIQ