Arrestohet 18-vjeçar nga Tetova, kapet me drogë në veturë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/03/2022

Mbrëmë, rreth orës 23:20, në afërsi të një pompe benzine në Leshkë të
Tetovës, policët nga SPB Tetovë kanë arrestuar 18-vjeçarin J.Xh. nga Nerashti i Tetovës, transmeton TV21.

“Gjatë kontrollit të kryer ndaj tij, në veturën të cilën e ka drejtuar “Audi” me targa të Tetovës, në të cilën ishin edhe personat A.M. (19) dhe E.S. (19) nga i njëjti fshat, është gjetur marihuanë”, qëndron në njoftimin e SPB Tetovë.

J.Xh. është mbajtur në stacion policor dhe pas dokumentimit të rastit do të përgatitet parashtresa përkatëse./TV21

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Mickoski

Mickoski premton pajtimin dhe bashkimin kombëtar maqedonas

FILIPCE-768x507-1

Filipçe: VMRO-DPMNE i gënjen qytetarët! Misajllkovski: Jam optimist për zgjidhje më të mirë për BE

fatmir besimi

Besimi: Deri në vitin 2028 paga mesatare 900-1000 euro

vankovska

Vankovska: Nuk mjaftohemi me një kolltuk dhe një pozicion, ne kemi një kauzë

Pendarovski Siljanovska

Pendarovski: Kam treguar se çfarë do të thotë të jesh president i të gjithë qytetarëve

Gordana Siljanovska Davkova

Siljanovska: Në zgjedhje vendoset nëse Maqedonia do të jetë pro-evropiane

Arben Taravari Bujar Osmani

Ku dallon Arben Taravari dhe Bujar Osmani?

UNICEF refugjate

UNICEF përsërit thirrjen për armëpushim pasi numri i fëmijëve të vrarë në Gaza tejkalon 14 mijë

IMG_1268

Anketa e CRPC: VMRO-DPMNE në avantazh para LSDM-së, VLEN para Frontit Evropian, ja si janë me deputetë?

INFO

NA NDIQ