Arrestohet 21 vjeçari, sulmoi fizikisht nënën e tij

INA
INA

22/09/2023

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme kanë privuar nga liria 29 vjeçarin K.V. i cili ishte denoncuar nga nëna e tij për dhunë fizike. Policia punon në zbardhjen e rastit, shkruan Alsat.

“Dje (21-shtator) rreth orës 19.00 pjesëtarët e policisë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liri tetovarin 29-vjeçar K.V., i cili kishte qenë i raportuar nga nëna e tij 51-vjeçare se ai po sillej në mënyrë agresive, duke e sulmuar fizikisht. Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e çështjes”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Naim Murseli Liridon

“Tentativa të tjera për të vrarë Liridonën”- Lala befason me deklaratën: Ja pse nuk i besoj babait të Naimit!

bdi

Kryesia qendrore ia delegon kompetencat, Ali Ahmeti do të vendos për koalicionet parazgjedhore

Arbnor-Maliqi-LD-1130x635-1

LD: Mos nënçmohen studentët

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

“Prokuroria do hetojë lidhjet e tij me Pacollin”, eksperti: Divorci dhe transaksionet, çfarë fsheh Naim Murseli

LEN lidhja evropiane per ndryshim

LEN kërkon nga pushteti përgjigje: A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar “Monstra”?!

besa

Lulzime Ameti: Vendbanimet shqiptare pa autostrada, Qeveria prioritet kazinot

kufi-bllace

Vikendi i zgjatur, shkakton kolona kilometërshe në kufirin e “Bllacës”

Talat Xhaferi

Xhaferi: Festat kombëtare na tregojnë se duhet të ruhet trashigimia shpirtërore

Carshia-e-Shkupit

Maqedoni/Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit

INFO

NA NDIQ