Arrestohet 23-vjeçari nga Kumanova

Iliria News Agency
Iliria News Agency

25/01/2022

Më datë 24.01.2022 në ora 15.30, policët e Sektorit të Punëve të Brendshme Kumanovë kanë arrestuar S.A.(23) nga Kumanovë, sepse paraprakisht ka kryer veprën penale vjedhje në objekt hotelerik në rrugën “Biljanovska” në Kuamanovë.

Te ai janë gjetur mjetet e vjedhura, të cilat do t’u kthehen pronarit.

S.A. është arrestuar në stacion policor në Kumanovë dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës, transmeton TV21.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

izet mexhiti

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

vlen llogo

VLEN: Pacienti dhe Fronti i listës së zezë, shkaktarët e rënies së besimit në gjyqësor dhe prokurori

Kacarska-780x439-1-1

Kacarska: Gjykata Kushtetuese mund të vendosë për kushtetutshmërinë e Kodit Zgjedhor

bujar osmani

Osmani: Brenda 48 orëve mund të shpërthejë konflikt në Lindjen e Mesme

mpj22-696x385

MPJ apelon që të shmangen udhëtimet në Izrael dhe rajon

BDI selia

BDI: Korrupsioni ka emër, Izet Mexhiti dhe komuna e Çairit

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI më e pasura, me më shumë para se partitë tjera

mexhiti izet

VLEN: Ndryshimet kushtetuese, kusht për koalicion me VMRO-DPMNE-në

KSHZ-Komisioni

Këto janë numrat e listave për deputetë që mund të votoni më 8 maj

INFO

NA NDIQ