Arrestohet 29-vjeçari nga Shkupi, dërgohet në Burgun e Idrizovës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/01/2022

Sot, më datë 21.01.2022 në ora 05.50 në rrugën “Magjistralja e Adriatikut” policët e Sektorit të Punëve të Brendshme Shkup kanë arrestuar S.I.(29) nga Shkupi, transmeton TV21.

Siç qëndron në njoftimin e Ministrisë së Punëve të Brendshme, ai kërkohej me urdhër gjyqësor për mbajtjen e dënimit me burg në kohëzgjatje prej 2 vjet e tre muaj.

S.I. është dërguar në Burgun e Idrizovës për mbajtjen e dënimit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vlen gashi kasami mexhiti taravari

VLEN sonte mban tubimin qëndror në Shkup, kanë një kërkesë për pjesëmarrësit

bilall kasami

Kasami: Një ndër pikat kryesore të qeverisë së ardhshme do të jetë procesi i decentralizimit

inbound6681746849427487932

Sistemi zgjedhor në RMV të plotësohet me lista të hapura dhe votim për kandidatin e preferuar

kovacevski -agron

Kovaçevski: Në njësinë zgjedhore 6 të gjithë kanë kandidatë nga e kaluara, vetë LSDM ka kandidat për të ardhmen me Agron Demirin

stojance-angellov-701x430

“Ahmeti brohoriti UÇK në qendër të Shkupit”, Angellov: Përdorni frenat e dorës, pas Mickoskit janë “branitellat” që ju fituan në vitin 2001

Ali Ahmeti fronti

Fronti Evropian i përgjigjet Mickoskit

vucic

A do të shpallet Serbia shtet gjenocidal? “Misioni” i Vuçiç në OKB

fatos-rushiti

Një manipulim i ligë i radhës me kategoritë e luftës së UÇK-së

bota-rrezik globi toka

Shënohet Dita e planetit Tokë

INFO

NA NDIQ