Arrestohet 32 vjeçari nga Shtipi, ishte arratisur nga burgu

Iliria News Agency
Iliria News Agency

10/02/2022

Gjatë ditës së djeshme diku rreth orës 19:25 minuta në rrugën “Çerenja” në Shtip, policia, gjegjësisht njësiti special “Tigrat” kanë privuar nga liria 32 vjeçarin E.M. nga Shtipi. Ai kërkohej me fletarrestim qendror të lëshuar nga Shtëpia Ndëshkuese-Shtip, për shkak të arratisjes nga burgu.

E.M. është i dënuar me 12 vjet e 5 muaj heqje lirie për më shumë vepra penale, ndërkohë që i kishin ngelur edhe 5 vjet e 2 muaj. Personi në fjalë është dërguar menjëherë në burg për të vuajtur dënimin e mbetur.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

donaldtrump

Gjykata e Lartë vendos pro Trampit, ish-presidenti: Fitore e madhe për Amerikën

okb

Shefi i OKB-së: Dhjetëra fëmijë po vdesin nga uria dhe dehidratimi në Gaza, gjendja është e frikshme

Klinika-Infektive-Shkup

Komisioni për sëmundje infektive do të mbajë mbledhje, 123 raste të kollës së mirë në Shkup

moti-1

Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

bislimi-petkovic-lajcak

Lajçak sot në Prishtinë, takon Bislimin për zbatimin e Marrëveshjes Bazike

sela-taravari

Taravari sfidon Selën: Dilni vetë, unë jam i gatshëm t’i nënshkruaj ato lista që do më sillni dhe do t’i vulosi që të merrni pjesë në zgjedhje!

abazoviq dritan

Abazoviq: Tash shqiptarët në Mal të Zi nuk e ngrisin më flamurin edhe pse kanë të drejtë

Afrim Gashi

Gashi tregon arsyet se pse u bashkua opozita shqiptare

IMG_9532

Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president

INFO

NA NDIQ