Arrestohet 49-vjeçari nga Morani i Shkupit, ishte në kërkim për vuajtje dënimi me burg

Picture of INA
INA

27/06/2024

MPB njofton se sot (27.06.2024) rreth orës 4, oficerët e policisë nga ekipi operacional për kërkime në bashkëpunim me Njësinë e Policisë së Intervenimit të Departamentit Rajonal të Policisë në Shkup arrestuan I.A. (49) nga fshati Moran, komuna Studeniçan. Ai ishte në kërkim sipas një urdhërese të Gjykatës Themelore Penale – Shkup për një dënim me burg prej një viti dhe gjashtë muajsh. Personi do të dorëzohet në një institucion korrektiv kompetent.

TË FUNDIT
6 minuta
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
14 minuta
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive
17 minuta
Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro
57 minuta
“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës
1 orë
Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

ME TE LEXUARA

6 minuta
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
1 ditë
Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!
6 orë
LSDM: Biletat e klasës biznes të Mickoskit dhe ministrave në SHBA kushtuan 20 mijë euro
1 ditë
Qytetarët ankohen për produkte të prishura dhe me afat të skaduar!
1 ditë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët
5 orë
Biblioteka Kombëtare e Kosovës vjen me Ekspozitë në kuadër të Verës Kulturore në Tetovë

LEXO MË SHUMË

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

Mickoski Mexhiti

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

sedat-750x430-1

Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji

cezme-uji

Aksion për pagesën e borxheve të ujit pa llogaritje të interesit deri më 31 korrik

taravari-arbennn

Taravari: Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje të pagave në shëndetësi

arben taravari

Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë

INFO

NA NDIQ