Arrestohet 52 vjeçari nga Gostivari, akuzohet për dhunë ndaj bashkëshortes së tij

INA
INA

21/09/2023

Sektori për Punë të Brendshme (SPB) Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme zyrtarët policorë kanë privuar nga liria një 52 vjeçar nga Gostivari i cili paraprakisht ishe denoncuar nga bashkëshortja e tij për dhunë fizike.

“Dje (20-shtator) në ora 17:30 efektivët e policisë të SPB-Tetovë-Departamentit të Punëve të Brendshme-Gostivar, kanë privuar nga liria 52-vjeçarin A.S. nga Gostivari, i cili kishte qen i raportuar një orë më parë nga gruaja e tij 37-vjeçare me të cilën nuk kishin kurorë, se i njëjti kishte treguar sjellje agresive në apartamentin e saj dhe se e kishte kërcënuar me një mjet të mprehtë. Janë ndërmarrë masat për të zbardhjen dhe dokumentimin e rastit”, thuhet në njoftimin e SPB-Tetovë. /Alsat.mk

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ali-ahmeti-sllupcan

Tropoja e shpallë “Qytetar Nderi” Ali Ahmetin

IMG_6975

Ferati: Ja kush qëndron pas protestave kundër paraleles shqipe në Çashkë

ZHAKU

Jo bashkëshorti, ja kush është fajtor për vrasjen e Liridonës sipas Zhakut

Liridona ademaj

Detaje të reja për vrasjen makabre, Granit Plava sillej në oborrin e restorantit ku po darkonin Liridona dhe Naimi, rrugës ndërruan veturat

Talat Xhaferi3

Xhaferi: Autoritetet ta zbardhin deri në fund rastin me Vanjën

ndertim

Në Maqedoni hipotekat ulen, ndërtimet dhe kreditë nuk ndalen

vrasesit vanja palevski

Palevski kishte disa akuza penale

IMG_6973

Ky është babai i 14 vjeçares së vrarë në Shkup duke e sjellur në gjykatë

IMG_6974

“Me pas ditë që e ka bo djali jem atë ditë, ai sot s’ish gjallë” – Babai i Naim Murselit flet pasi arrestimit të djalit të tij(VIDEO)

INFO

NA NDIQ