Arrestohet arsimtari që rrahu nxënësin në Bogovinë (Video)

Picture of INA
INA

11/06/2024

Sektori i Punëve të Brendshme ka bërë të ditur se kanë arrestuar arsimtarin që ushtroi dhunë ndaj një nxënësi në shkollën fillore “Abdyl Frashëri” në Bogovinë.

“Më datë 08.06.2024 në orën 20.30 pjesëtarë të policisë nga Departamenti i Policisë Kamnjan, në Bogovinë të Tetovës kanë privuar nga liria personin S.A. (42) pas një raportimi të mëparshme nga personi A.A.(45) i njëjti fshat, se më datë 05.06.2024 në oborrin e shkollës në fshat, ka kishte sulmuar fizikisht djalin e tij të mitur. Ai është mbajtur në stacionin policor dhe pasi të dokumentohet rasti kundër tij, do të ndiqet

TË FUNDIT
2 minuta
Durmishi: Po nisim një proces të ri të rimëkëmbjes ekonomike
9 minuta
Arben Fetai: Këto janë prioritetet dhe katër shtyllat e VLEN në Qeverinë e re
29 minuta
Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë
50 minuta
Mexhiti: Balancuesi do të zëvendësohet me ligj për përfaqësim të drejtë
53 minuta
Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja

ME TE LEXUARA

50 minuta
Mexhiti: Balancuesi do të zëvendësohet me ligj për përfaqësim të drejtë
24 orë
Diploma të falsifikuara në Strugë, kapet një person
20 orë
Kontinjerët plot me plehëra, qytetarët frikësohen nga epidemitë
29 minuta
Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë
23 orë
Kasami në takim me Vanhoutte: Plan ambicioz për rrugën eurointegruese të RMV-së
19 orë
Ku janë premtimet e VLEN-it në Programin qeverisës? Heqja e 20%-shit, presidenti në Kuvend, aksionet shtetërore…
9 minuta
Arben Fetai: Këto janë prioritetet dhe katër shtyllat e VLEN në Qeverinë e re
23 orë
Talat Xhaferri edhe një vit do të perdorë veturë zyrtare dhe sigurim prej gjashtë personave
19 orë
Maqedonia me humbje më të madhe të ujit në rajon

LEXO MË SHUMË

4a80d4fb-369e-4972-951f-6704aa84eccf

Durmishi: Po nisim një proces të ri të rimëkëmbjes ekonomike

IMG_3408

Arben Fetai: Këto janë prioritetet dhe katër shtyllat e VLEN në Qeverinë e re

kasami

Kasami: Decentralizimi i plotë lokal, prioritet i qeverisjes tonë

VLEN_Ministrat-

Mexhiti: Balancuesi do të zëvendësohet me ligj për përfaqësim të drejtë

policia-maqedonise-598x330

Në një fermë në Gostivar janë vjedhur lopë dhe qengja

Angela Ageler

Ambasadorja amerikane kundër ankesave të Frontit Evropian: Nuk ka detyrim ligjor që BDI të jetë në qeveri

gjarper

Rasti i parë i kafshimit nga gjarpri në Shkup

deponi kum

Pas dy ditësh bllokim të deponisë së Kumanovës, banorët lejuan hyrjen e kamionëve

gruevski

Gruevski: Asnjëherë nuk kam menduar se duhet të ndryshojmë emrin

INFO

NA NDIQ