Arrestohet dileri i drogës në Kumanovë!

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar, se ka arrestuar një diler të drogës në Kumanovë.

“Më 09.06.2021 në ora 20.00, zyrtarë policorë të SPB Kumanovë e kanë privuar nga liria R.E.(47) nga Kumanova për shkak se te ai është gjetur pluhur droge. Ai është arrestuar në Stacionin Policor dhe pas zbardhjes së plotë të rastit, kundër tij do të ngritët kallëzim përkatës”, thuhet në njoftim, transmeton TV21.