Arrestohet dileri i heroinës në Çair

INA
INA

08/01/2024

Nga MPB njoftojnë se sot në rajonin e Çairit është arrestuar 46-vjeçari I.S., pasi në shtëpinë e tij janë gjetur 14 gram heroinë, përcjell TV21.

“Pas marrjes së urdhrit gjyqësor, zyrtarët e policisë bastisën shtëpinë e tij në zonën e Çairit, ku u gjetën tre pako me lëndë pluhuri kafe (heroinë) me peshë totale rreth 14 gram, një peshore digjitale dhe një sasi të madhe parash”, shtojnë nga MPB.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dokumente pasaporta

Qytetarët e Shkupit mund të kontrollojnë online nëse pasaporta e tyre është gati

Talat Xhaferi

Xhaferi në Samitin e Investimeve për Ballkanin Perëndimor të BERZH-it

Izet Mexhiti

Mexhiti mesazh Grubit: S’jemi derivat i Dik Martit dhe shtëpive të verdha

Taravari Gostivar

Halil Snopçe u caktua kryetar i shtabit zgjedhor të degës së ASH në Gostivar

Arben Taravari3

Taravari: Maqedonia një herë ka zgjedhur president në Kuvend, pse mos ta bëjmë sërish!

bdi kryesia

BDI e vetme apo bashkë Selën në zgjedhje, në lojë edhe emra tjerë?!

levizja-besa

Lëvizja BESA zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor (FOTO)

fatmirbytiqi

Bytyqi: Kjo qeveri është treguar me vepra e jo me fjalë

demiri-750x430-1

Ministri i Shëndetësisë për REL – Demiri: Nëse jam ministër pas zgjedhjeve kam plan për klinikat

INFO

NA NDIQ