Arrestohet dileri nga Zajazi i Kërçovës

INA
INA

18/10/2023

Kërçovë, mbrëmë nëpunës policorë të Stacionit policor Kërçovë e kanë privuar nga liria J.L. (51) nga f. Zajaz.

Siç njoftojnë nga MPB-ja, J.L. pasi ka vërejtur nëpunësit policorë, ka hedhur një qese me materie të bardhë pluhuri, e cila është gjetur dhe është sekuestruar.

Më vonë, me urdhëresë gjyqësore, është kryer bastisje në shtëpinë në të cilën ai ka qëndruar, ku janë gjetur dhe sekuestruar sende me mbetje të materies së bardhë.

Personi është në mbajtje në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Naim Murseli Liridon

“Tentativa të tjera për të vrarë Liridonën”- Lala befason me deklaratën: Ja pse nuk i besoj babait të Naimit!

bdi

Kryesia qendrore ia delegon kompetencat, Ali Ahmeti do të vendos për koalicionet parazgjedhore

Arbnor-Maliqi-LD-1130x635-1

LD: Mos nënçmohen studentët

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

“Prokuroria do hetojë lidhjet e tij me Pacollin”, eksperti: Divorci dhe transaksionet, çfarë fsheh Naim Murseli

LEN lidhja evropiane per ndryshim

LEN kërkon nga pushteti përgjigje: A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar “Monstra”?!

besa

Lulzime Ameti: Vendbanimet shqiptare pa autostrada, Qeveria prioritet kazinot

kufi-bllace

Vikendi i zgjatur, shkakton kolona kilometërshe në kufirin e “Bllacës”

Talat Xhaferi

Xhaferi: Festat kombëtare na tregojnë se duhet të ruhet trashigimia shpirtërore

Carshia-e-Shkupit

Maqedoni/Hoxhallarët para politikanëve, besim i ulët në institucionet e shtetit

INFO

NA NDIQ