Arrestohet dy persona nga Gostivari, kanë sulmuar fizikisht një person

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

22/02/2022

SPB-Tetovë njofton se kanë arrestuar dy persona nga Gostivari për shkak se kanë sulmuar një person nga Negotina.

“Punonjësit policorë të SPB-Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar, dje (21-shkurt) rreth orës 16:30 kanë privuar nga liria personat V.A. (18) nga Llakavica e Gostivarit dhe B.A. (19) nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, për shkak të dyshimit se rreth orës 13.00 para një objekti shkollor në rrugën “Zhivko Brajkovski” në Gostivar, kanë sulmuar fizikisht personin A.A. (18) nga Negotina e Pololgut, me të cilin ishin njohur më parë.

Rasti është zbardhur plotësisht dhe në koordinim me Prokurorin Publik ndaj të përfshirëve do të vijojë parashtresa përkatëse”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

TË FUNDIT
31 minuta
Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet
32 minuta
Ligji për Vetqeverisjen Lokale/ Fronti Evropian dhe LSDM-ja nuk mbështesin ndryshimet e ligjit!
45 minuta
Anketa e NDI në Kosovë: VV prinë, por ja si radhiten partitë e tjera
1 orë
Jeton Shaqiri tregon se çka ka nënshktuar për Universitetin Ndërkombëtar të Strugës
1 orë
Server: Nuk zbutet Vuçiqi që ka pasur mentor Millosheviçin/ Ja pse përmend “Serbinë e madhe”

ME TE LEXUARA

1 ditë
Rritet numri i fëmijëve në kopshte dhe qendrat për zhvillim të hershëm
8 orë
Begaj takohet me Afrim Gashin: Rrugën e bashkëpunimit tonë nga dy korsi do ta bëjmë me katër të tilla
1 ditë
Holandezin e kafshoi gjarpëri në Ohër, nuk kishte serum në spitalin e Ohrit, e shpëtuan në Dibër
1 orë
Server: Nuk zbutet Vuçiqi që ka pasur mentor Millosheviçin/ Ja pse përmend “Serbinë e madhe”
1 ditë
Për shkak të valës së nxehtit në Greqi, mbyllen shkollat dhe çerdhet
11 orë
Gashi takon sot Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj
1 ditë
Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella
8 orë
Në Kumanovë në maj janë regjistruar mbi 900 nxënës në klasën e parë

LEXO MË SHUMË

kurban dashi

Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet

kuvendi parlamenti

Ligji për Vetqeverisjen Lokale/ Fronti Evropian dhe LSDM-ja nuk mbështesin ndryshimet e ligjit!

partite kosove

Anketa e NDI në Kosovë: VV prinë, por ja si radhiten partitë e tjera

uns struge jeton shaqiri merko

Jeton Shaqiri tregon se çka ka nënshktuar për Universitetin Ndërkombëtar të Strugës

server

Server: Nuk zbutet Vuçiqi që ka pasur mentor Millosheviçin/ Ja pse përmend “Serbinë e madhe”

Kuvendi parlamenti maqedoni

Parlamenti me 5 nënkryetarë, 3 prej tyre u votuan sot

uns struge jeton shaqiri merko

VLEN: Skandaloze-Merko i “Listës Zezë Amerikane” fitoi edhe një bakshish nga BDI në ikje

fronti evropian vlen

Anketa e IPSOS: Fronti dhe VLEN me barazim

ere pluhuri

Pluhuri i shkretëtirës së Saharasë do të prekë Maqedoninë e Veriut sot dhe nesër

INFO

NA NDIQ