Arrestohet i arratisuri nga burgu, dërgohet në Idrizovë për vuajtje të dënimit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27 Prill, 2023

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme në ora 15:15 minuta në rrugën “Nikolla Parapunov” në Gostivar ka privuar nga liria 29 vjeçarin Z.I. nga fshati Debresht i Gostivarit. Ai ishte i dënuar me tri vite burgim për veprën penale “vjedhje” dhe ishte i kërkuar me urdhër gjyqësor për vuajtje të dënimit të mbetur prej 1 vjet e 9 muaj. Personi i arrestuar u dërgua menjëherë në burgun e Idrizovës. /Alsat.mk

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

zelenski-macron-makron

Macron thotë se lufta në Ukrainë është në një “moment të rëndësishëm”

gjobaa

183 gjoba në Shkup, 55 për tejkalim të shpejtësisë

shkupi

Turqia dhe Maqedonia, shpenzime më të ulëta për jetesë në Evropë

bit-pazar

Sot ndërpritet masa e Qeverisë për ngrirje të çmimeve

rron gjinovci

VIDEO/Gjinovci: Mendësia feudale jo vetëm në Kosovë, paramendoni Ali Ahmeti selinë e ka në një katund në Tetovë

mesiq stipe mesic

Mesiq: Nëse dikush mendon se Kosova mund të kthehet me luftë, ai është një i humbur

policia kosoves

Thirrja e dyshimtë për marshim drejt veriut, Policia – qytetarëve: Mos bini pre

vucic

Momenti kur gazetarja e CNN i drejtohet herë Vuçiqit: A e njihni Kosovën si shtet të pavarur dhe sovran?

stoltenberg nato

Stoltenberg: Dhuna ndaj KFOR-it në Kosovë është krejtësisht e papranueshme

INFO

NA NDIQ