Arrestohet kumanovari në Tetovë, ka tentuar ta sulmojë gruan e tij

Picture of INA
INA

21/05/2024

Më datë 20.05.2024 në ora 22.40 në Tetovë, zyrtarë policorë nga SPB-Tetovë kanë privuar nga liria personin E.I (33) nga Kumanova, pas raportimit të mëparshëm se është sjellë në mënyrë agresive, e ka kanosur me sende të mprehta dhe ka tentuar ta sulmojë fizikisht gruan e tij të pakurrorëzuar, në shtëpinë e të afërmve të saj ku ajo ishte për vizitë. Ai është ndaluar në komisariat për procedim të mëtejshëm dhe ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës. TS

TË FUNDIT
8 minuta
Mickoski: Parku më i madh i mullinjve me erë në rajon do të sjellë 630 vende të reja pune
51 minuta
Në seancën parlamentare u verifikuan mandatet për deputetët e rinj
1 orë
Për 18 vite nëpërmjet përmbaruesve janë paguar gati dy miliardë euro
1 orë
PP: Me marrëveshjet në “Zinxhir” janë kthyer gati 1.000.000 euro në buxhetin shtetëror
2 orë
Largohen 60 metra kub mbetje nga deponitë e egra në Shkup gjatë fundjavës

ME TE LEXUARA

22 orë
Katër vitet e fundit të BDI-së në pushtet, pas 16 vitesh del në opozitë, pasi hapi Front me të gjithë
16 orë
Hospitalizohen dhe shtatë persona të tjerë me kollë të mirë, gjithsej 786 raste në vend
1 ditë
Ministri Mucunski do të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Punëve të Jashtme të BE-së
51 minuta
Në seancën parlamentare u verifikuan mandatet për deputetët e rinj
22 orë
Në ditën e fundit të punës si Kryeministër, Xhaferi: Shkruam histori

LEXO MË SHUMË

hristijan mickoski

Mickoski: Parku më i madh i mullinjve me erë në rajon do të sjellë 630 vende të reja pune

Kuvendi parlamenti maqedoni

Në seancën parlamentare u verifikuan mandatet për deputetët e rinj

permbarues izvrsitel

Për 18 vite nëpërmjet përmbaruesve janë paguar gati dy miliardë euro

Prokuroria

PP: Me marrëveshjet në “Zinxhir” janë kthyer gati 1.000.000 euro në buxhetin shtetëror

mbeturina berllok pastrim

Largohen 60 metra kub mbetje nga deponitë e egra në Shkup gjatë fundjavës

vershime shkup

Në Tetovë dhe Shkup ende po sanohen dëmet nga moti i ligë

Hristijan Mickoski

Mickoski njofton investimin e ri në energjetikë: Sigurohet rrymë për 100 mijë amvisëri, 630 punësime të reja

Qendra për Menaxhimin e Krizave.112

QMK: Shpëtohet një 16-vjeçare nga një humnerë në Strumicë

gjykata

Tre të plagosur rëndë nga Maqedonia, vendim i çuditshëm i gjykatës austriake

INFO

NA NDIQ