Arrestohet kumanovari që rrahu nënën e tij, policia i gjen marihuanë në shtëpi

INA
INA

19 Gusht, 2023

Nga MPB thonë se gjatë ditës së djeshme në Kumanovë është arrestuar një 39-vjeçar i cili kishte sulmuar fizikisht nënën e tij. Policia gjatë bastisjes tek i njëjti ka gjetur marihuanë.

“Me datë 18.08.2023 në ora 19:30 në Kumanovë, policët nga SPB-Kumanovë kanë privuar nga liria B.S. (39) nga Kumanova, për shkak se fizikisht ka sulmuar nënën e tij dhe se gjatë bastisjes në shtëpinë e tij është gjetur dhe sekuestruar marihuanë”

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vucic

Vuçiq tregon se sa forca i ka në kufi me Kosovën

Blerim-Latifi

Ikën cullak n’Serbi (FOTO)

Screenshot_2023-09-30-17-32-39-370-edit_com.facebook.katana

Pilotja amerikane që bombardoi Serbinë për 200 orë rresht

nato-1

Këto janë instrumentet e NATO-s për stopuar Serbinë

IMG_5631

REL: Vërehet lëvizja e një kolone ushtarake në jug të Serbisë (FOTO)

IMG_5630

Radojçiq shfaqet në publik, shkon në Ministrinë e Brendshme!

pendarovski-nato

Pendarovski: Mirë që Maqedonia, Mali i Zi dhe Shqipëria janë anëtarë të NATO-s, që të parandalohet konfrontimi ndërmjet ushtrisë së Kosovës dhe Serbisë

michael roth

Ushtria serbe afër kufirit të Kosovës, ish-ministri gjerman: Ku dreqin është BE-ja?

Screenshot_2023-09-30-13-54-28-023-edit_com.facebook.katana

Ish-eprori i FSK: Kryeministër Kurti mos u bë kaq i lig, shumë i lig

INFO

NA NDIQ