Arrestohet mashtruesi nga Shkupi

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22/03/2022

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme është arrestuar një 32-vjeçar nga Shkupi, përcjell TV21. I njëjti kërkohej me fletarrestim qendror pasi është i dënuar për mashtrim.

“Më 21.03.2022 në ora 19:45 në bulevardin “Theodosij Gologanov” në Shkup, zyrtarë policorë kanë arrestuar A.V. (32) nga Shkupi. Ai ishte në kërkim me fletarrestim qendror, pasi dyshohet se ka kryer veprën penale “mashtrim”, që dënohet me nenin 247 nga Kodit Penal”, thuhet mes tjerash në njoftimin e MPB-së.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1335

Edhe Erdogani a po implikohet në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut?!

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë Euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

afrim gashi

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

thaci trebosh

PDSH mbajti tubim në Trebosh

femijet mergimtare greqi diaspora

Diaspora dhe të pavendosurit vendimtarë për fituesin e zgjedhjeve

bilall kasami

Kasami nga Zvicra: Mërgimtarët sjellin mbi 1 miliardë euro në Maqedoni, nuk duhet të presin nga 8 orë në kufi

izet mexhiti

Mexhiti: Një parti e dalur nga lufta që përfundon me komunitetet e vogla, është hap i parë drejt shkrirjes në VMRO ose LSDM

taravari arben

Taravari nga Cyrihu: Këto janë zgjedhje historike, garojnë albinizmi me vuçizmin

kurti taravari kasami mexhiti gashi

Albin Kurti deklarohet për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut

INFO

NA NDIQ