Arrestohet mësuesi në Tepelenë i cili dyshohet se ngacmoi seksualisht dy të mitura

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

18/01/2023

Policia e Tepelenës ka vënë në pranga mëngjesin e së mërkurës një person (mësues) K.L, 59 vjeç nga Tepelena me akuzën e ngacmimit seksual të dy të miturave si dhe për akuzën “kallëzim i rremë”.

59-vjeçari u plagos 2 ditë më parë në Tepelenë nga tre persona të cilët e goditën me grushta dhe mjete të forta pasi e kanë tërhequr më parë brenda mjetit të tyre.

Policia ndaloi të martën një prej autorëve të sulmit ndaj 59 vjeçarit i cili rezultoi se ishte vëllai i njërës nga të miturat e ngacmuara seksualisht.

Sipas Policisë së Shtetit, 29 vjeçari u ndalua për plagosje të lehtë me dashje nën akuzën e vetëgjyqësisë. Ishte ai që ka denoncuar ngacmimin e së motrës në polici pas ndalimit.

Ndalimi i mësuesit 59 vjeçar sipas policisë u bë pasi nga kallëzimet e marra në lidhje me këtë rast, dyshohet se ai ka ngacmuar seksualisht 2 shtetase të mitura.

Materialet procedurale për rastin i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Gjirokastrës.

https://www.facebook.com/policiashtetitshqiptar/posts/pfbid0KbkffWBfkMWr6pMjFoWQpJK7u15qBPqtbRCpBbzFFRSp3qxK3KbNYuPYBAioM3Uxl

TË FUNDIT
5 orë
Shqipëria do të prodhojë armë, rikthehet industria ushtarake
2 ditë
Sekretari i Jashtëm britanik këtë javë në Tiranë! “The Sun” zbardh axhendën
2 ditë
“Bolton News”: Shqipëria mes destinacioneve më të mira dhe miqësore me buxhetin
3 ditë
Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?
3 ditë
Qëndroi ulur kur Kurti hyri në zyrën ku ndodhej edhe O’Brien, Rama flet për fotografinë që u bë virale

ME TE LEXUARA

5 orë
Shqipëria do të prodhojë armë, rikthehet industria ushtarake

LEXO MË SHUMË

ushtria forcat e armatosura shqiperi

Shqipëria do të prodhojë armë, rikthehet industria ushtarake

david cameron

Sekretari i Jashtëm britanik këtë javë në Tiranë! “The Sun” zbardh axhendën

ksamil sarande

“Bolton News”: Shqipëria mes destinacioneve më të mira dhe miqësore me buxhetin

meta

Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?

edi rama shkup

Qëndroi ulur kur Kurti hyri në zyrën ku ndodhej edhe O’Brien, Rama flet për fotografinë që u bë virale

Klasa_zbrazet_Banka-600x347-1

Do bombardohen shkollat! Alarmi që ngrit në këmbë Shqipërinë

policia-shqiperi shqiptare

Terrori gjatë natës në Durrës/ 40-vjeçari mori peng fëmijët e tij të mitur dhe qëllonte me kallashnikov! Të shtëna edhe ndaj RENEA-s

Edi Rama

Media greke pas takimi të Ramës me shqiptarët në Athinë: Marrëdhënia mes Shqipërisë dhe Greqisë përballë një ngërçi

edi rama

Rama flet për Çamërinë nga Athina: Emigrantët përjetuan poshtërimin e fshesave të zeza

INFO

NA NDIQ