Arrestohet nënshtetasi i Shqipërisë në Gostivar, iu gjetë drogë

Picture of INA
INA

05/10/2023

Në 04.10.2023 në ora 13:00 në Gostivar, një oficer policie në SPB Tetovë Departamenti për punët e brendshme në Gostivar ka privuar nga liria M.P.(35) nga Republika e Shqipërisë.

Gjatë bastisjes të kryer me urdhër të gjykatës në banesën ku ka banuar me qira në Gostivar, është gjetur dhe është marr marihuanë, fara prej marihuanës dhe shiringë lëng ngjyrë kafe.

Ai është ndalur në Stacionin Policor Gostivar dhe pas zbardhjes së rastit dhe dokumentimit të plotë të rastit do të përpilohet raporti përkatës.

TË FUNDIT
8 sekonda
Kambovski dhe Limani dhanë deklaratë solemne si anëtarë të rinj të Këshillit gjyqësor, por nuk u përgjigjën nëse ai duhet të shpërndahet
16 minuta
Alternativa tërheqë Safije Sadiki Sahihnin nga Ministria për Marrëdhënie mes Komuniteteve
52 minuta
Mësohen emrat e zëvendësministrave të LD së Mexhitit
2 orë
Temperaturat e larta, mjekët do të patrullojnë në Shkup për t’u dalë në ndihmë qytetarëve
2 orë
Dauti: VLEN nuk mund të thirret në votat e pastra shqiptare sepse ka edhe vota të VMRO-së

ME TE LEXUARA

1 ditë
Mickoski pritet të dorëzojë në Kuvend propozimin për përbërjen e qeverisë së re
13 orë
Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë
1 ditë
Ndërroi jetë Stojan Andov, kryeparlamentari i parë i RMV-së
2 orë
ESHR: Dobësi në sistemin IT në FSSH, nuk janë vendosur kontrolli dhe sistemi për suksesin e mjekimit jashtë vendit
19 orë
Serbi Stoilkoviç pjesë e Qeverisë, ja çka thotë Mickoski
1 ditë
Stoltenberg: Kina duhet të paguajë për mbështetjen e luftës së Putinit
6 orë
Sa armë bërthamore ka aktualisht NATO, vendet e tjera dhe Rusia?
1 ditë
Petrovska: Dorëheqja e Zaevit nga LSDM ishte vendim i gabuar
2 orë
Dauti: VLEN nuk mund të thirret në votat e pastra shqiptare sepse ka edhe vota të VMRO-së

LEXO MË SHUMË

417465877_1033330104823178_3776099890300401458_n-780x439

Kambovski dhe Limani dhanë deklaratë solemne si anëtarë të rinj të Këshillit gjyqësor, por nuk u përgjigjën nëse ai duhet të shpërndahet

LEN Safije

Alternativa tërheqë Safije Sadiki Sahihnin nga Ministria për Marrëdhënie mes Komuniteteve

Izet Mexhiti LD 2

Mësohen emrat e zëvendësministrave të LD së Mexhitit

moti Vapa nxehti temperaturat

Temperaturat e larta, mjekët do të patrullojnë në Shkup për t’u dalë në ndihmë qytetarëve

ilire-dauti

Dauti: VLEN nuk mund të thirret në votat e pastra shqiptare sepse ka edhe vota të VMRO-së

fondi

ESHR: Dobësi në sistemin IT në FSSH, nuk janë vendosur kontrolli dhe sistemi për suksesin e mjekimit jashtë vendit

policia-maqedonise-598x330

Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

Borell

REL: Borrell rekomandon heqjen e masave të BE-së ndaj Kosovës

virus_19

​Një infeksion bakterial vdekjeprurës trondit Japoninë

INFO

NA NDIQ