Arrestohet një 56-vjeçar nga Gostivari, sulmoi fizikisht një person tjetër

Iliria News Agency
Iliria News Agency

05/01/2022

Gjatë ditës së djeshme në ora 16:20 në rrugën “Boge Veljanovski” në Gostivar, zyrtarë policorë të SPB Tetovë – Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë arrestuar 52-vjeçarin S.A. nga Gostivari.

Siç thonë nga SPB Tetovë, ai paraprakisht rreth orës 15:30 në një market në rrugën “Pitarnica” në Gostivar kishte sulmuar fizikisht 26-vjeçarin A.T. nga Gostivari.

“Ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës ndaj S.A. do të vijojë një parashtresa adekuate”, thuhet në njoftimin e SPB-Tetovë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

punetor ndertimi

Maqedonia e Veriut ka 9 518 vende të lira të punës

naser zyberi

Ziberi: MPB të punojë me më shumë efikasitet në nxjerrjen e dokumenteve personale

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Propozim-vendimi për rroga më të ulëta të funksionarëve dhe deputetëve u mbështet nga Komisioni kuvendor për zgjedhje dhe emërime

gazi-baba

Komuna e Gazi Babës në Shkup ende nuk po zbaton gjuhën shqipe

palevski vanja

Avramovska-Madiq: Palevski do të ekstradohet menjëherë pas kompletimit të dokumenteve administrative

azerbejxhan

Hiqen vizat mes Shqipërisë dhe Azerbajxhanit

Aksidenti-600x360

19-vjeçari përplas me makinë një këmbësor në Çair, të lënduar edhe dy të mitur në makinë

xhaferi-1-750x430

Xhaferi: Korridori 8 do të ndërtohet deri në vitin 2027

matura-shteterore-provimi

Matura shtetërore në RMV do të bëhet në salla sportive për të parandaluar kopjimin

INFO

NA NDIQ