Arrestohet një fëmijë nga Kumanova bashkë me katër persona nga Tetova

INA
INA

13/03/2024

Dje (12.03.2024) rreth orës 17:30 në rrugën rajonale Tetovë – Shkup, nga ana e policëve të SPB Tetovë janë arrestuar A.K.(23), B.N.(27), N.K.(37) dhe I.K.(38), të gjithë nga Tetova, dhe një i mitur nga Kumanova. Ata janë kapur në flagrancë duke kryer një vjedhje, gjatë së cilës kanë marrë disa sende të NP “Rrugët e Maqedonisë”, transmeton Lideri.mk.

“Sendet e konfiskuara janë kthyer në “Rrugën e Maqedonisë”, ndërsa personat janë ndaluar në Stacionin Policor Tetovë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tyre do të ngrihet padi përkatëse”, njoftoi MPB./Lideri

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-17-20-37-20-617_com.facebook.katana-edit

Fol: Përleshje fizike në BDI-në e Gostivarit, Nevzati i jep shuplakë Valdetit

shkolla shqipe zvicer

Rreth 10 milionë euro të prindërve harxhohen për uniforma, fotografi dhe ushqime

lsm-sindikata780x439-1

LSM: Është e turpshme që në shekullin e 21-të të lutemi për pagë, ditët në vijim do të radikalizojmë protestën

open-balkan

A do të ndodh tërheqja nga Ballkani i Hapur, Osmani e paralajmëron

fatos-rushiti

BDI-së në sfond i buzëqesh opozita

BESIMI

Nënshkruhet Kodi për Zgjedhje Korrekte dhe Demokratike

hoxha555

Shaqiri: Komandat i përgjithshëm i UÇK-së për Maqedoni ka qenë Emrush Xhemajli, jo Ali Ahmeti

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Nga nesër rrjedh afati i fushatës parazgjedhore për zgjedhjet parlamentare

bujar osmani

Bujar Osmani i përgjigjet VLEN për rastin “Pacienti!

INFO

NA NDIQ