Arrestohet një i mitur nga Tetova, dyshohet për vjedhje të rëndë

INA
INA

06/10/2023

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme ka privuar nga liria një të mitur i cili dyshohet për vjedhje të rëndë në një objekt hotelierik. Policia punon në zbardhjen e rastit.

“Zyrtarët e policisë të SPB-Tetovë, dje (05-tetor) në ora 18:00 kanë privuar nga liria një të mitur nga Tetova për shkak të dyshimit se ka kryer vjedhje të rëndë në një objekt hotelierik në rrugën “Iliria” në Tetovë. Një pjesë e produkteve të vjedhura i janë gjetur dhe i janë kthyer pronarit A.S.(34) nga Tetova dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj të miturit do të përgatitet parashtresë përkatëse”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ali-ahmeti-sllupcan

Tropoja e shpallë “Qytetar Nderi” Ali Ahmetin

IMG_6975

Ferati: Ja kush qëndron pas protestave kundër paraleles shqipe në Çashkë

ZHAKU

Jo bashkëshorti, ja kush është fajtor për vrasjen e Liridonës sipas Zhakut

Liridona ademaj

Detaje të reja për vrasjen makabre, Granit Plava sillej në oborrin e restorantit ku po darkonin Liridona dhe Naimi, rrugës ndërruan veturat

Talat Xhaferi3

Xhaferi: Autoritetet ta zbardhin deri në fund rastin me Vanjën

ndertim

Në Maqedoni hipotekat ulen, ndërtimet dhe kreditë nuk ndalen

vrasesit vanja palevski

Palevski kishte disa akuza penale

IMG_6973

Ky është babai i 14 vjeçares së vrarë në Shkup duke e sjellur në gjykatë

IMG_6974

“Me pas ditë që e ka bo djali jem atë ditë, ai sot s’ish gjallë” – Babai i Naim Murselit flet pasi arrestimit të djalit të tij(VIDEO)

INFO

NA NDIQ