Arrestohet një person nga Saraji, i dënuar me tre vjet burg

INA
INA

12 Shtator, 2023

Dje në orën 15:50 në fshatin Kopanicë, komuna e Sarajit, zyrtarë policorë nga SPB Shkup dhe Njësiti i Policisë Intervenuese në SPB Shkup kanë privuar nga liria Sh.S.(27) nga fshati Kopanicë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Muhamed Zekiri

Shtyhet seanca gjyqësore për Muhamed Zekirin

ASH

Aleanca për Shqiptarët ka një pyetje për Mickovskin dhe opozitën

baste bastore

Pagoi tiketën as 1 euro, fitoi afër 30 mijë euro nga bastet (FOTO)

hkolla_klasa_derrasa_e_zeze_sindikata greve

Rrogat e arsimtarëve nga ky muaj rriten për 15%

fature-market

Në Turqi ushqimi më shtrenjtë për 74 %, Maqedoni 13 % dhe Shqipëri 8%

izet mexhiti ld levizja demokratike

LD: Qeveritarët rrisin rrogat e veta në mbi 2.000 euro, për qytetarët vetëm 2.000 denarë

gruevski

Lufta Mickoski-Gruevski temë në VMRO-DPMNE/Gruevski me postim, qortoi anëtarësinë

vjosa osmani biden

“Vjosa Osmani e ka marrë këtë garanci nga Joe Biden”/ Profesori jep mesazhin e fuqishëm për Kosovën

fature-market

OEMVP kundër masës për ngrirjen e çmimeve: “Kur dëmtohet sektori privat, dëmtohet standardi i qytetarëve”

INFO

NA NDIQ