Arrestohet një person nga Shkupit, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/03/2022

Gjatë ditës së sotme, diku rreth orës 09:35 minuta në rrugën “Boris Trajkovski” në Shkup, policia ka privuar nga liria 44 vjeçarin Sh.K. nga fshati Cvetovë. Personi në fjalë kërkohej me flet-arrest qendror për veprën penale që është e dënueshme në bazë të neni 297 nga Kodi Penal. Sh.K. do të dërgohet në burg për vuajtje të dënimit./Alsat.mk

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

improvizim bujar

Pasi mori rolin e kryetarit të Kuvendit, Ziadin Sela në seancën e improvizuar shpalli Bujar Osmanin president të shtetit

improvizim

Në seancë të improvizuar, Ali Ahmeti shpall Ziadin Selën kryetar të Kuvendit të RMV-së

Protesta_Mjeket

Specialistët privatë vazhdojnë me grevën, thonë se kanë presione nga klinikat dhe kolegët më të vjetër

qytetare-1280x899

Shumica e të rinjve përdorin rrjetet sociale, sipas tyre partitë janë burimi më i madh i informacioneve të pasakta

Kurti

Kurti: Lirohen 4 nga 5 policët e Kosovës të ndaluar në Serbi

ziadin sela

Sela: Pse janë të shqetësuar nga Fronti Evropian

afrim gashi

Gashi: Ata që sot e sulmojnë Albin Kurtin, janë të njëjtit që po i vajton edhe Aleksandar Vuçiqi

zgjedhje maqedoni

Fillon gara për deputetë, edhe pesë ditë fushatë presidenciale

bislimi-petkovic-lajcak

Rund i ri i dialogut në Bruksel për çështjen e dinarit serb

INFO

NA NDIQ