Arrestohet një person nga Tenova

Iliria News Agency
Iliria News Agency

3 Shkurt, 2023

Mbrëmjen e djeshme (02-shkurt) rreth orës 21:45 minuta, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria 56-vjeçarin S.R. nga Tenova e Tetovës, i cili është denoncuar një orë më parë nga 44-vjeçari D.K. nga Bërvenica e Tetovës se kanë pasur një debat verbal me të në Tenovë, e më pas një person i cili ka qenë bashkë me S.R. e ka kërcënuar me armë zjarri dhe e ka lënduar. Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.Ts

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

albin-kurti-vjosa-osmani

Mediumi serb: Kush janë partnerët perëndimor që po i japin përkrahje Kurtit?

kurti-hovenier

Hovenier: Ia përsërita Kurtit kërkesat e ShBA-së, nuk ndërroi mendje

kurti

​Kurti s’lëshon pe, nuk pranon që kryetarët t’i ushtrojnë detyrat në zyra paralele

arben-taravari-ali-ahmeti

Heqja e 20%, ASH dhe BDI në vija të kundërta

arben taravari ash

A ka pakënaqësi në ASH dhe “Grup të Zjarrit”, flet Taravari (VIDEO)

vosja osmani

Nis takimi Osmani-Scholz-Macron në Moldavi (FOTO)

BLINKEN

Blinken nga Oslo kërkon shtensionim të menjëhershëm në veri

????????????????????????????????????

Antikorrupsioni: Përdorimi i flamurit evropian është korrupsion politik

dion berisha bajern

Dion Berisha zyrtarizohet në Bayern Munich

INFO

NA NDIQ